Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

saunování dětí s dospělými

Také Vám přeji hezký den,
jsem rád, že máte možnost s dětmi ještě saunovat. Pokud se týká brát děti mezi dospělé saunující, nepotěším Vás asi, jsem proti společnému saunování mužů a žen s dětmi. Důvody naleznete na www.saunovacek.webnode.cz. Momentálně připravuji na CD Metodiku saunování s dětmi v MŠ. kde byste snad také nalezla podrobnější formace. Také v knize Saunujme i děti jsem tento problém řešil.
*
Ve Vašem případě bych navrhoval toto řešení: nemáte-li možnost, že by někdo vzal Vás a Vaše děti do své rodinné sauny, pak by bylo dobré domluvit se s ostatními rodiči, kteří chtějí saunovat děti a pokusit se vyžádat si v některé veřejné sauně termín pro toto saunování s dětmi.Pak by se jednotlivé matky mohly střídat při dohledu na takto vytvořenou skupinku dětí. Postup je popsán v Metodice. Nejlepší řešení by bylo mít vlastní saunu, ale to záleží na podmínnkách, jaké máte.
*
Snad jsem aspoň trochu vyhiověl Vašemu dotazu. Jsem připraven odpovědět kdykoli na další dotazy.
S pozdravem "keep sauning"
MUDr Antonín Mikolášek

----- Original Message -----
From: Limberska, Pavla
To: spsnestor@seznam.cz
Sent: Wednesday, November 10, 2010 1:15 PM
Subject: saunování dětí


Dobrý den, pane doktore,

ani dnes není jednoduché najít saunu pro děti.
Po delších obtížích se mi podařilo nastolit režim saunování mých dítek, pětiletých dvojčat a sedmiletého druháka a to za podmínek vámi doporučených.
Náš pobyt v sauně je však podmíněn jinou aktivitou, konkrétně plaveckým kurzem dětí. V současné době je to stav vyhovující, předpokládám, že ještě po vánocích jeden kurz budou děti absolvovat a tak si prodloužíme i možnost docházky do dětské sauny.

Řeším však budoucnost:

Ráda bych se od Vás dozvěděla, od jakého věku, (lépe asi váhy a výšky) je možné zvykat dětský organismus na podmínky dospělácké sauny - myslím tím teplotu 100st. C. a jakými časovými intervaly bychom měli začít?

Děkuji za odpověď.

S pozdravem.

Pavla Limberská
Teplice


Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.